Twój partner Shopify Fulfillment

Czy jesteś sprzedawcą Shopify? Salesupply służy Ci pomocą. Usługi fulfillment Salesupply posiadają integrację plug & play z Shopify, co gwarantuje szybką i bezproblemową konfigurację. Zautomatyzowane systemy fulfillment i zarządzania zapasami są usprawnione, tworząc w ten sposób niezwykłe doświadczenie klienta przy jednoczesnej redukcji kosztów. Dzięki temu możesz w pełni skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Powody, dla których warto wybrać Shopify Fulfillment z Salesupply

 • tickSzybka i łatwa integracja WMS z Shopify
 • tickZautomatyzowane systemy realizacji zamówień i zarządzania zapasami
 • tickWysyłka za pośrednictwem wszystkich renomowanych przewoźników globalnych i lokalnych
 • tickPonad 15 centrów fulfillment w e-commerce na 3 kontynentach
 • tickSzybki i precyzyjny proces wysyłki
 • tickDostawa do USA w ciągu 1 do 2 dni standardowa wysyłka lokalna
 • tickDostawa do 60% krajów Europy w ciągu 1 dnia

Dowiedz się więcej o usługach Shopify Fulfillment

Co obejmują nasze usługi Shopify Fulfillment:


Zarządzanie zamówieniami

Klient klika przycisk "kup", a my kompletujemy, pakujemy i wysyłamy zamówienie - szybko i dokładnie - 7 dni w tygodniu. W Salesupply bierzemy na siebie cały proces, w tym odbiór, śledzenie, realizację i zwroty zamówień. Shopify doskonale integruje się z naszymi systemami zarządzania zamówieniami.


Zarządzanie zapasami

Dzięki Salesupply jako partnerowi Shopify fulfillment, Twoi klienci nigdy nie przegapią Twoich produktów. Dzięki płynnej integracji, zajmiemy się planowaniem zapasów, abyś nigdy nie musiał się martwić o nadwyżki, niedobory, straty i braki.

Przegląd w czasie rzeczywistym 24/7

W Salesupply to Ty masz kontrolę, dlatego włożyliśmy wiele wysiłku w to, aby zapewnić Ci podgląd procesu fulfillment w czasie rzeczywistym 24/7. Dzięki naszej aplikacji dashboard nasi klienci mają zawsze aktualny wgląd w przebieg procesu realizacji zamówienia. A w portalu Fulfillment masz dostęp do wszystkich (dziennych/tygodniowych/miesięcznych/rocznych) raportów dotyczących fulfillmentu.

Zarządzanie zwrotami

Jeśli jest to zrobione dobrze, zwroty nie muszą kosztować tyle, ile się obecnie pobiera. Ponadto, zwroty mogą pomóc w zwiększeniu powtarzalnej sprzedaży i promowaniu pozytywnego przekazu ustnego. W Salesupply zapewniamy pełną obsługę zwrotów, w tym: zwrot pieniędzy od klienta w tym samym dniu, optymalizację zwrotu do magazynu oraz odnawianie i naprawę produktów.


Usługi FbM, w tym Amazon Prime

W Salesupply jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w USA w ciągu 1 do 2 dni po przystępnej stawce lokalnej. Dlatego właśnie Salesupply uzyskał akredytację do oferowania usługi realizacji przez sprzedawcę (FbM), dzięki której klienci mogą prowadzić korzystniejszą sprzedaż za pośrednictwem Amazon Prime. Dzięki FbM sklepy internetowe mają pełną kontrolę nad całym procesem obsługi i wysyłki.

Shopify Plus

Salesupply oferuje również wsparcie dla Shopify Plus. Czy masz wiele sklepów internetowych? Nie ma problemu. Salesupply i Shopify Plus integrują się bezproblemowo. W prosty sposób możemy podłączyć wiele sklepów do jednego magazynu. Nasz system OMS umożliwia stworzenie jednego centralnego połączenia z magazynem. Ponadto uwzględnia różne waluty i stawki VAT, co często jest wyzwaniem dla sprzedawców Shopify Plus.

'Analiza przypadku: Rainkiss'

 Salesupply oszczędza czas firmy Rainkiss dzięki rozwiązaniu plug & play w Shopify.

 

 

Kto? Rainkiss oferuje designerskie poncho wykonane z przetworzonych butelek PET.

 

Usługi: Rainkiss doświadczył wygody outsourcingu fulfillmentu zanim spotkał się z Salesupply. Jednak, połączenie między środowiskiem Shopify firmy Rainkiss a systemem WMS partnera okazało się mniej niż optymalne. W Salesupply połączenie Shopify z systemem WMS na zasadzie plug & play jest szybkie i łatwe. Rainkiss korzysta teraz z usług Salesupply w zakresie realizacji zamówień w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i pozostałej części Europy. W następnej kolejności planowana jest lokalizacja fulfillment w Azji, aby obsługiwać Australię, Nową Zelandię i rynki azjatyckie.

 

Przeczytaj więcej o tym, jak Salesupply wspiera Rainkiss tutaj.

'Analiza przypadku: Bears with Benefits'

Szybka i łatwa konfiguracja połączenia 3WMS i Shopify

 

 

Kto? Bears with Benefits to suplement witaminowy w kształcie gumowego misia.

 

Usługi: Połączenie pomiędzy Systemem Zarządzania Magazynem a kontem Shopify firmy Bears zostało skonfigurowane bardzo łatwo. Natychmiast uzyskali dostęp w czasie rzeczywistym do łatwego w obsłudze systemu WMS. Głównym wyzwaniem był asortyment produktów firmy Bears. Mają oni 10 jednostek magazynowych SKU i 46 różnych pakietów zbudowanych z tych jednostek magazynowych SKU. Prawdziwe wyzwanie, ale Salesupply zorganizowało wszystko bez żadnych problemów.

 

Przeczytaj więcej o tym, jak Salesupply wspiera Bears with Benefits tutaj.

Często zadawane pytania

Myślenie o outsourcingu fulfillmentu może rodzić wątpliwości. Jest to całkowicie normalne. Przeczytaj, w jaki sposób Salesupply dba o to, aby Twoje zamówienia były zgodne z marką i dostarczane do klienta na czas, w taki sposób, aby przy tym Ciebie informować na bieżąco o całym procesie.

Outsourcing zamówień może przynieść korzyści wielu rozwijającym się firmom e-commerce. Oto kilka kluczowych punktów odniesienia, które pozwolą sprawdzić, czy Twoja firma jest gotowa na zlecenie fulfillmentu stronie trzeciej (3pl), takiej jak Salesupply:

 • tickKończy Ci się przestrzeń magazynowa
 • tickSpędzasz kilka godzin tygodniowo na pakowaniu i wysyłaniu zamówień
 • tickWysyłasz ponad 1000 zamówień miesięcznie
 • tickPotrzebujesz więcej czasu, aby skupić się na swoim podstawowym biznesie
 • tickNie chcesz inwestować w magazyny, wózki widłowe, siłę roboczą itp.
 • tickChcesz zmniejszyć koszty wysyłki (w tym koszty zwrotów) i chcesz skrócić czas dostawy

Dla Salesupply kluczowe jest to, że nasi klienci zachowują "kontrolę". Tylko wtedy współpraca może być naprawdę udana. Oto jak:

Aplikacja dashboard. Stworzyliśmy aplikację dashboard, która oferuje klientom wgląd w proces fulfillment w czasie rzeczywistym.

Portal fulfillment. Jako klient masz pełny dostęp do naszego portalu fulfillment, gdzie znajdują się wszystkie raporty (dzienne/tygodniowe/miesięczne/roczne).

Konsultacja . Z naszymi klientami umawiamy się na cotygodniowe lub comiesięczne rozmowy. Podczas tych rozmów omawiamy cały proces, jakie postępy zostały poczynione w porównaniu z poprzednim tygodniem/miesiącem oraz jakie potencjalne obszary do poprawy zidentyfikowaliśmy.

Codziennie rano Salesupply sprawdza zamówienia z poprzedniego dnia (tego samego dnia w przypadku dostaw tego samego dnia): czy wszystkie te zamówienia zostały prawidłowo zrealizowane i wysłane. Jeśli nie, natychmiast wskazujemy w naszej informacji zwrotnej do klienta, dlaczego te zamówienia nie zostały wysłane, tak aby mogli oni poinformować konsumenta w odpowiednim czasie. W ten sposób klient i konsument są na bieżąco informowani o postępach, a proces dostarczania zamówień ma pozytywny wpływ na doświadczenie klienta.

Dla Salesupply, optymalne doświadczenie klienta jest jednym z głównych elementów współpracy. Proces fulfillmentu jest w jak największym stopniu dostosowany do potrzeb klienta, tak aby idealnie pasował do jego marki i pozycjonowania. Oczywiście, częścią tego jest również doświadczenie związane z dostawą i rozpakowaniem. Dlatego jako klient masz pełny wpływ na ten proces..

 

Przeczytaj ten artykuł aby uzyskać rozszerzoną odpowiedź na powyższe pytania. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak obsługujemy Twoje zamówienia jako dostawca usług dotyczących zamówień?

Contact Us

Contact Us