Zarządzanie logistyką

Ogólnoświatowa sieć

Ogólnoświatowa sieć Salesupply oferuje wiele możliwości udanego wejścia na rynek globalny. Salesupply działa w Holandii, Niemczech, Francji, Anglii, Włoszech, Hiszpanii, Danii, Polsce, Brazylii, Rosji oraz USA. Nasz wykwalifikowany personel pozwala naszym klientom prowadzić działalność w sąsiadujących państwach. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów.

 

Magazynowanie

We współpracy z doświadczonymi globalnymi firmami logistycznymi, Salesupply ułatwia sprzedawcom internetowym przechowywanie swoich towarów w pobliżu ich miejsc dostarczenia. Korzyściami takiej strategii są niższe koszty transportu, szybsze dostawy oraz bardziej efektywna obsługa zwrotów.

 

System „wybierz i zapakuj”

System „wybierz i zapakuj” jest wydajnym sposobem przechowywania i wysyłki towarów wykorzystywanym przez nieliczne firmy. W związku ze stałym stanem magazynowym towarów, każdy towar może zostać dostarczony w bardzo krótkim okresie czasu. Przychodzące zamówienia są wyciągane z półki w magazynie i pakowane do nadchodzącej przesyłki.

 

Usługi o wartości dodanej

Nasze usługi logistyczne są dopełniane przez usługi o wartości dodanej umożliwiające płynny proces dostawy. Obejmuje to usługi takie jak pakowanie, metkowanie, kodowanie, zapewnienie jakości, zarządzanie zwrotami, usługi związane z opłatami celnymi, administracyjnymi i wiele innych. Oferujemy wszelkie usługi zapewniające szybką dostawę i zadowolenie klienta.

 

Zwroty

Zwroty są nieuniknioną częścią handlu. By zagwarantować efektywny sposób obsługi zwrotów, mogą one zostać przesłane do współpracujących centrów logistycznych, gdzie zajmujemy się wszystkimi zwrotami.

 

Opłaty celne

Opłata celna to podatek oparty na wartości dóbr lub na wadze i wymiarach produktu. Udzielamy ci informacji na temat kosztów, które są zależne od kraju, produktu oraz ilości. Wielką zaletą jest to, iż obsługa logistyki oferuje możliwość importowania i przechowywania ogromnych ilości produktów, co owocuje oszczędnością twoich pieniędzy.

 

Czas dostawy

Oferujemy dostawy do wielu krajów. W zależności od miejsca docelowego, czas dostawy waha się między dostawą tego samego dnia a dostawą standardową, która trwa ok. 1-2 dni. Do okolicznych krajów można dotrzeć w ciągu 13 dni.

 

 

Zarejestruj się już dziś lub skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do twojej dyspozycji


Nasi klienci

TennisPointAuto-Teile-UngerFonqBergtoysOmoda
FuturumshopAce & TateBagageonlineGstarAzalp
ExpressoSloggiesMarks and SpencerSchuhLighting Ever
Light11.deImpericon.comGlamiraGlanbia PLCReifen Champion
Stocker Point - Country & MoreDestock GolfekoiPower Sante - ma parapharmacieVente a la Propriete
ekosport - le espécialiste du skiunisportstadiumAmerican SodaMM Direct Biggest Brands - Lowest Prices
HammerHechteHealth