Handel internetowy

Kiedy oferujesz sprzedaż zagraniczną potrzebujesz silnego partnera by zadowolić swoich klientów i oferować czas dostawy podobny do takiego, jaki oferuje twoja konkurencja. Nasza ogólnoświatowa sieć pozwala na zaspokajanie potrzeb twoich klientów dzięki obsłudze klienta w języku ojczystym oraz szerokiej gamie usług logistycznych.

Intro Image

Wsparcie rynku lokalnego

Salesupply oferuje szeroką gamę usług odpowiadających twoim potrzebom. Odniesienie sukcesu w handlu elektronicznym wymaga posiadania szerokiej gamy usług: obsługi klienta, logistyki, monitorowania wyników, marketingu i wielu innych. Każdy rynek rządzi się swoimi prawami i standardami, a my omawiamy je z tobą, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki.Znajomość rynku lokalnego

Znajomość lokalnego rynku jest kluczem do konkurencyjności w stosunku do kontroferty wewnętrznej. Nasi lokalni eksperci oferują wszelką wiedzę i usługi, których potrzebujesz do całościowego podejścia do wydajności handlu internetowego. Salesupply pozwala zadowolić twoich klientów oferując usługi dostosowane do warunków w twoim kraju.Obsługa klienta lokalnego

Twoi potencjalni klienci oczekują profesjonalnej obsługi klienta w ich ojczystym języku. Po dogłębnym zapoznaniu się z twoim asortymentem, nasi pracownicy zapewniają tobie i twoim klientom maksymalne zaufanie i potrafią sprostać ich wymaganiom.

Zarządzanie logistyką

Nasza światowa sieć oferuje wiele możliwości udanego wejścia na rynek globalny. Oferujemy ci wszystko co nieodzowne w światowej wysyłce towarów – magazynowanie, system „wybierz i zapakuj”, zwroty, opłaty celne oraz dodatkowe usługi o wysokiej wartości dodanej związane z konkurencyjnym czasem dostarczania przesyłek.

Usługi o wartości dodanej

Nasze usługi o wartości dodanej zawierają usługi takie jak rozliczenia podatku VAT czy opłaty celne. Uzyskujemy numer identyfikacji podatkowej z urzędu skarbowego, zajmujemy się zwrotem nadpłaconego podatku, służymy pomocą w kwestii opłat celnych i przepisów obowiązujących w kraju, do którego chcesz sprzedać swój towar, wystawiamy faktury i wiele innych.

Zarządzanie sklepem internetowym

W każdym kraju mamy lokalnego eksperta, który zajmuje się wszystkimi gałęziami twojej działalności. Nasz manager sklepu nieustannie monitoruje wydajność twojego sklepu internetowego, dogląda sytuacji u konkurencji i zapewnia ciągłość sugestii i porad opartych na faktach, liczbach oraz naszym doświadczeniu.

 

Zarejestruj się już dziś lub skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do twojej dyspozycji


Nasi klienci

TennisPointAuto-Teile-UngerFonqBergtoysOmoda
FuturumshopAce & TateBagageonlineGstarAzalp
ExpressoSloggiesMarks and SpencerSchuhLighting Ever
Light11.deImpericon.comGlamiraGlanbia PLCReifen Champion
Stocker Point - Country & MoreDestock GolfekoiPower Sante - ma parapharmacieVente a la Propriete
ekosport - le espécialiste du skiunisportstadiumAmerican SodaMM Direct Biggest Brands - Lowest Prices
HammerHechteHealth