Wsparcie wejścia na rynek

Kluczowe jest, aby przed rozpoczęciem działalności poza swoim krajem zdobyć wiedzę o rynku zagranicznym, aby zoptymalizować swoje szanse na sukces.

Przegląd rynku

Nasz przegląd rynku zawiera zwięzłe badanie działalności konkurencji w twoim segmencie, aktualnego poziomu cen oraz kosztów marketingowych.

Analiza potencjału

Oprócz podstawowego przeglądu rynku, oferujemy również jego bardziej szczegółowe badanie. Skupiamy się w nim na wybranych przez ciebie zagadnieniach, po to, by dostarczyć danych ważnych z punktu widzenia twojej internacjonalizacji. Badanie to przeprowadzane jest przez lokalnych ekspertów mogących przedstawić wnikliwą analizę i jasne raporty.

 

Benchmarking konkurencyjny

Identyfikujemy twoich najważniejszych konkurentów, ich strategie i funkcjonowanie. Dzięki temu otrzymujemy przydatne dane o podejściu do rynku, które polecamy lub wprowadzamy w życie dla ciebie.

Poziom cen lokalnych

Średnia cena danego produktu może radykalnie różnić się w zależności od kraju. Dlatego też ważne jest, aby orientować się, które ceny są obiecujące i realistyczne. Jeżeli ceny te są zbyt niskie, wtedy rozsądna może być analiza innego kraju jako potencjalnego przyszłego rynku. Jednakże ty także musisz dostrzec zależność między ceną a kosztami marketingowymi.

Koszty rynku lokalnego

Prawdopodobieństwo wejścia na rynek w określonym kraju zależy nie tylko od ceny sprzedawanych produktów, ale także od kosztów marketingowych. W końcu liczy się marża. Salesupply szacuje koszty efektywnych strategii marketingowych; biorąc pod uwagę potrzebę oferowania realistycznych cen produktów, które są osiągalne dla rynku lokalnego.

Lokalna instrukcja

Każde państwo posiada własne wytyczne. Bazując na naszym szerokim doświadczeniu, sporządzamy raporty odnośnie sytuacji prawnej, oczekiwań klientów oraz jakich przeróbek i zmian wymaga twój sklep internetowy, aby korzystający z niego klienci byli usatysfakcjonowani.

 

Zarejestruj się już dziś lub skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do twojej dyspozycji


Nasi klienci

TennisPointAuto-Teile-UngerFonqBergtoysOmoda
FuturumshopAce & TateBagageonlineGstarAzalp
ExpressoSloggiesMarks and SpencerSchuhLighting Ever
Light11.deImpericon.comGlamiraGlanbia PLCReifen Champion
Stocker Point - Country & MoreDestock GolfekoiPower Sante - ma parapharmacieVente a la Propriete
ekosport - le espécialiste du skiunisportstadiumAmerican SodaMM Direct Biggest Brands - Lowest Prices
HammerHechteHealth