Strona internetowa

Myśl globalnie, działaj lokalnie.

Zlokalizowana strona internetowa wymaga więcej niż by się mogło wydawać. Aby spełnić oczekiwania twoich gości, nie wystarczy profesjonalne tłumaczenie wszystkich treści. Pomagamy przystosować twój sklep tak, aby wyglądał lokalnie i wzbudzał lokalne odczucia. Możemy wdrożyć wszelkie podstawowe metody płatności, zoptymalizować proces weryfikacji oraz zwiększyć zaufanie klientów poprzez dodanie lokalnych metek. Salesupply - dla dokładnej lokalizacji strony internetowej.

Tłumaczenia

Aby posiadać konkurencyjną stronę internetową, należy zapewnić gościom dostęp do bezbłędnych tłumaczeń danych. Dobrze przetłumaczona strona sklepu również zwiększa zaufanie, a co za tym idzie przetwarzanie i ponowne zakupy.

Lokalny wygląd i odczucia

Twój aktualny sklep internetowy wygląda świetnie i jesteś z niego dumny. Pamiętaj jednak, że klienci z innych krajów mogą być przyzwyczajeni do innych standardów, jeśli chodzi o dobór kolorów czy układ graficzny. Wiemy, co jest potrzebne, aby spełnić oczekiwania twoich nowych klientów.

Funkcjonalność

Każdy kraj ma określone standardy i zwyczaje. Aby sprostać oczekiwaniom twoich klientów i zapewnić im fantastyczne doświadczenie na zakupach, jesteśmy w stanie przekazać ci cenne informacje o tym, jak powinien wyglądać twój sklep internetowy pod względem układu, kolorów, funkcjonalności i innych.

Metody płatności

Prawie każdy kraj posiada własne metody płatności stosowane w handlu elektronicznym. Jeżeli potencjalny lokalny klient wchodzi na stronę twojego sklepu internetowego i dowiaduje się, że nie może zapłacić wybierając lokalną metodę płatności, może wtedy zdecydować o przeniesieniu się na stronę innego sklepu. Salesupply może udzielić wskazówek i pomóc we wdrożeniu lokalnych rozwiązań dla twojego sklepu internetowego.

Lokalna weryfikacja

Proces weryfikacji jest jednym z najważniejszych etapów działalności sklepu internetowego. Jeżeli klient wprowadzi kod weryfikacyjny, prawdopodobnie dokona on zakupu. Dlatego też Salesupply pomaga określić, które aspekty powinny zostać zrealizowane, aby zapewnić bezbłędny proces weryfikacji zgodny z wybranym przez ciebie krajem.

 

Metki

Badania dowodzą, że zastosowanie uznanych metek prowadzi do zwiększenia sprzedaży. Oprócz metek znanych na całym świecie takich jak Trusted Shops, wiele krajów posiada swoje własne metki. Wiemy, które metki są ważne z twojego punktu widzenia i co należy zrobić, aby przyznano im certyfikat.

Lokalny adres i numer telefonu

Podanie lokalnego adresu oraz numeru telefonu może być uznane za wisienkę na torcie. W ten sposób klienci twojego sklepu internetowego mają czuć się jak na zakupach w domowym sklepie internetowym wzbudzającym maksymalne zaufanie.

Zgodność prawna

Aby mieć pewność, że wszystko jest zgodne z prawem, pozwól nam przygotować twój sklep internetowy na rynek zagraniczny. Dotyczy to zasad i warunków, poufność danych, metryki i lokalnych wymogów. Spełnienie powyższych standardów nie tylko zapewnia bezpieczeństwo ale także zwiększa zaufanie klientów do twojego sklepu.

Biuro wirtualne

Nasze biuro wirtualne zapewnia usługi komunikacyjne i adresowe, które pozwalają na ograniczenie kosztów funkcjonowania tradycyjnego biura, podczas gdy twoja firma w pełni korzysta na naszych profesjonalnych usługach w wybranym przez ciebie kraju.

 

Zarejestruj się już dziś lub skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do twojej dyspozycji


Nasi klienci

TennisPointAuto-Teile-UngerFonqBergtoysOmoda
FuturumshopAce & TateBagageonlineGstarAzalp
ExpressoSloggiesMarks and SpencerSchuhLighting Ever
Light11.deImpericon.comGlamiraGlanbia PLCReifen Champion
Stocker Point - Country & MoreDestock GolfekoiPower Sante - ma parapharmacieVente a la Propriete
ekosport - le espécialiste du skiunisportstadiumAmerican SodaMM Direct Biggest Brands - Lowest Prices
HammerHechteHealth