O Salesupply


"Salesupply wspiera Twój rozwój" - naszą misją jest Twój sukces!

Historia sukcesu rozpoczyna się w 2008 r., Kiedy założyciele międzynarodowego sklepu internetowego zaczęli oferować korzystanie z własnej międzynarodowej infrastruktury innym firmom, stając się tym samym dostawcą usług. Wraz z dużą liczbą międzynarodowych nagród, Salesupply jest obecnie jednym z wiodących dostawców w dziedzinie logistyki e-Commerce oraz Obsługi Klienta.

Salesupply obsługuje sieć ponad 20 centrów logistycznych i call center w Europie, USA i Azji, obsługując ponad 500 klientów krajowych i międzynarodowych, takich jak Coach, Segway, Landrover | Jaguar, Baker Ross i 247Blinds.

Nasza Misja


Nasza misja po dzień dzisiejszy opiera się na założeniu „dzielenia się wiedzą i infrastrukturą”. W tym globalnie połączonym i cyfrowym świecie firmy mogą znaleźć klientów na całym świecie. Aby wykorzystać te możliwości, firmy muszą być w stanie rozwijać się szybko, skalowalnie oraz efektywnie kosztowo.

Nasza misja zaczyna się właśnie tam i jest zakorzeniona w naszej miłości do przedsiębiorczości: „Twój wzrost: napędzany przez Salesupply”

Ponad 250 silnych marek wybralo Salesupply

Kontakt

Kontakt