Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko z sprawdzonymi partnerami,
którzy pomogą Ci w wyjściu za granicę

Poznaj naszych partnerów

Nasi partnerzy dostarczają usługi najwyższej jakości.
Zapoznaj się z nimi i skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej informacji.

iCEA Group International

iCEA reprezentuje biznesowe podejście do marketingu stron internetowych. Definiujemy standardy w branży SEO/SEM od 2007 roku, posiadając największy w Polsce dział techniczny składający się z najwyższej klasy specjalistów SEO.

Read more

Swoją usługi oferyjemy poza granicami Polski, działając w całej Europie jak również w Indiach, Kanadzie i USA.

Zaufane.pl

Transakcyjne opinie i oceny są najlepszym narzędziem marketingu online. Z nami zdobędziesz ich najwięcej! W Zaufane.pl pomagamy sklepom internetowym i firmom usługowym zwiększyć sprzedaż dzięki marketingowi opinii.

Read more

W najprostszy dla Ciebie i Twojego klienta sposób zbierzemy transakcyjne opinie i oceny o Twoich produktach, usługach i biznesie.

Taxology

Taxology to zespół specjalistów z różnych dziedzin - księgowych, programistów, konsultantów DDMRP, AMLi doradców podatkowych - świadczących usługi dla branży ecommerce. Celem Taxology jest wsparcie rozwoju ecommerce w Polsce i za granicą.

Read more

Taxology jest liderem branży VAT compliance w Polsce oraz pierwszą firmą w Polsce, która uzyskała status certyfikowanego partnera Amazon SPN w zakresie rozliczeń VAT

EUROCOMMERCE

EUROCOMMERCE to centrum logistyczne z siedzibą w Zielonej Górze, które realizuje dla klientów fulfillment ecommerce. Lokalizacja blisko zachodniej granicy Polski otwiera wiele możliwości! Dzięki niej m.in. przesyłki do Polski i Niemiec dostarczane są w 1 dzień roboczy.

Read more

W zasięgu szybkiej dostawy są też Czechy! Chcesz skalować sprzedaż na zagraniczne rynki? To najlepszy partner

Gonito

Kompleksowa obsługa sprzedaży na Amazonie przez cały rok, 12 rynków i 8 języków. Mamy ponad 150 ekspertów i 8 lat doświadczenia. W Gonito specjalizujemy się w promocji, pozycjonowaniu produktów, zarządzaniu reklamami, 

Read more

a także strukturyzacją procesów integracyjnych, logistycznych i podatkowych. Z nami zyskasz m.in. skuteczną strategię sprzedaży, satysfakcję klientów i efektywne kampanie reklamowe.

e-multicontent

e-multicontent. Zespół wielojęzycznych copywriterów i tłumaczy dostarczających skuteczne treści dla ecommerce. Tworzymy teksty od zera, przygotowujemy tłumaczenia marketingowe oraz tzw. transkreacje, czyli kreatywne tłumaczenia dostosowane pod dany rynek i zoptymalizowane pod SEO. 

Read more

Obsługujemy ponad 30 języków. Pracujemy dla różnych branż, m.in. budowlanej, usługowej, lifestyle i fashion.

Callback24

Zwiększ wartość koszyka zakupowego nawet do 169%! Callback24 to aplikacja mobilna, dzięki której zyskasz kontrolę nad zapytaniami telefonicznymi w swojej firmie. 

Read more

To kompletne rozwiązanie lead generation, wspomagające proces sprzedaży i obsługi klienta. Skutecznie zachęca klienta na sklepie internetowym do pozostawienia numeru telefonu i kontaktu z pracownikiem firmy.

Get Noticed

Get Noticed Agency to agencja digital marketingu, która należy do elitarnego grona Partnerów Premium Google oraz Meta Business. 

Read more

Get Noticed Agency pomaga swoim klientom efektywnie skalować przychody, realizując na ten cel efektywne kampanie reklamowe Google Ads i Social Ads, jak również wspierając w zakresie SEO, analityki internetowej, social media oraz grafiki reklamowej.

Global24

Global24 pomoże obsłużyć zagraniczną logistykę Twojego e-sklepu. Dostarczymy Twoją paczkę bądź odbierzemy zwrot w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoszech. Lider w obsłudze wysyłek do Wielkiej Brytanii (od 48h). 

Read more

Naszym celem jest, aby Twój sklep internetowy dzięki naszym rozwiązaniom logistycznym mógł skutecznie konkurować na globalnym rynku e-commerce.

Jesteśmy po to, by tworzyć ROZWIĄZANIA dla Ciebie i Twoich klientów. Zawsze być KROK do przodu. “Każdy problem ma swoją przyczynę. Na każdy problem jest ROZWIĄZANIE”

Nethansa

Zwiększaj zyski na Amazon i Kaufland.de z pomocą platformy Nethansy i doświadczenia ekspertów sprzedaży na marketplace’ach.

Nethansa oferuje kompletne rozwiązania do zwiększania zysków na Amazonie i Kaufland.de. 

Read more

Autorska platforma i strategiczne wsparcie ekspertów to połączenie, które pomoże Ci wycisnąć maksimum możliwości ze sprzedaży za pośrednictwem marketplace’ów. Naszą misją jest zwiększanie zysków firm na najbardziej znaczących platformach handlowych w Europie. W ciągu ostatnich miesięcy, wygenerowaliśmy ponad 500 mln złotych obrotów dla naszych klientów.

Responso

Responso to kompleksowe wsparcie obsługi klienta w e-commerce. Zaawansowany autoresponder pomaga w utrzymaniu statusu Super Sprzedawcy, a wśród innych funkcji Responso można znaleźć zarządzanie opiniami, obsługę zwrotów czy raporty.

Read more

Integracje z platformami sprzedażowymi, skrzynkami e-mail czy social mediami pozwalają sprawnie zarządzać wiadomościami z różnych źródeł w jednym panelu. Integracja z BaseLinkerem umożliwia korzystanie z Responso na zasadzie modułu wiadomości w ramach panelu BaseLinker. Załóż darmowe konto i poznaj wszystkie możliwości Responso.

G-Creative

 

G-Creative to butikowa agencja marketingowa. Tworzymy strategie komunikacji w social media, budujemy autorytet marki oraz poprzez SEO podnosimy pozycję serwisów. Specjalizujemy się w strategii marketingowej, kampaniach i warsztatach SEO. Posiadamy własne zaplecze graficzne i programistyczne, zapewniające wdrożenia dopasowane do oczekiwań Klientów

 

Chcesz zostać partnerem? Napisz do nas

Ponad 500 silnych marek wybralo Salesupply

Contact Us

Contact Us