Nasi partnerzy

Współpracujemy tylko z sprawdzonymi partnerami,
którzy pomogą Ci w wyjściu za granicę

Poznaj naszych partnerów

Nasi partnerzy dostarczają usługi najwyższej jakości.
Zapoznaj się z nimi i skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz więcej informacji.

iCEA Group International

iCEA reprezentuje biznesowe podejście do marketingu stron internetowych. Definiujemy standardy w branży SEO/SEM od 2007 roku, posiadając największy w Polsce dział techniczny składający się z najwyższej klasy specjalistów SEO.

Read more

Swoją usługi oferyjemy poza granicami Polski, działając w całej Europie jak również w Indiach, Kanadzie i USA.

Zaufane.pl

Transakcyjne opinie i oceny są najlepszym narzędziem marketingu online. Z nami zdobędziesz ich najwięcej! W Zaufane.pl pomagamy sklepom internetowym i firmom usługowym zwiększyć sprzedaż dzięki marketingowi opinii.

Read more

W najprostszy dla Ciebie i Twojego klienta sposób zbierzemy transakcyjne opinie i oceny o Twoich produktach, usługach i biznesie.

Taxology

Taxology to zespół specjalistów z różnych dziedzin - księgowych, programistów, konsultantów DDMRP, AMLi doradców podatkowych - świadczących usługi dla branży ecommerce. Celem Taxology jest wsparcie rozwoju ecommerce w Polsce i za granicą.

Read more

Taxology jest liderem branży VAT compliance w Polsce oraz pierwszą firmą w Polsce, która uzyskała status certyfikowanego partnera Amazon SPN w zakresie rozliczeń VAT

EUROCOMMERCE

EUROCOMMERCE to centrum logistyczne z siedzibą w Zielonej Górze, które realizuje dla klientów fulfillment ecommerce. Lokalizacja blisko zachodniej granicy Polski otwiera wiele możliwości! Dzięki niej m.in. przesyłki do Polski i Niemiec dostarczane są w 1 dzień roboczy.

Read more

W zasięgu szybkiej dostawy są też Czechy! Chcesz skalować sprzedaż na zagraniczne rynki? To najlepszy partner

Gonito

Kompleksowa obsługa sprzedaży na Amazonie przez cały rok, 12 rynków i 8 języków. Mamy ponad 150 ekspertów i 8 lat doświadczenia. W Gonito specjalizujemy się w promocji, pozycjonowaniu produktów, zarządzaniu reklamami, 

Read more

a także strukturyzacją procesów integracyjnych, logistycznych i podatkowych. Z nami zyskasz m.in. skuteczną strategię sprzedaży, satysfakcję klientów i efektywne kampanie reklamowe.

Callback24

Zwiększ wartość koszyka zakupowego nawet do 169%! Callback24 to aplikacja mobilna, dzięki której zyskasz kontrolę nad zapytaniami telefonicznymi w swojej firmie. 

Read more

To kompletne rozwiązanie lead generation, wspomagające proces sprzedaży i obsługi klienta. Skutecznie zachęca klienta na sklepie internetowym do pozostawienia numeru telefonu i kontaktu z pracownikiem firmy.

e-multicontent

e-multicontent. Zespół wielojęzycznych copywriterów i tłumaczy dostarczających skuteczne treści dla ecommerce. Tworzymy teksty od zera, przygotowujemy tłumaczenia marketingowe oraz tzw. transkreacje, czyli kreatywne tłumaczenia dostosowane pod dany rynek i zoptymalizowane pod SEO. 

Read more

Obsługujemy ponad 30 języków. Pracujemy dla różnych branż, m.in. budowlanej, usługowej, lifestyle i fashion.

Chcesz zostać partnerem? Napisz do nas

Ponad 500 silnych marek wybralo Salesupply

Contact Us

Contact Us