Fulfillment warehouse

Salesupply rozszerzyło swoje usługi w Hiszpanii o drugie centrum fulfillmentowe dla handlu elektronicznego w Madrycie. Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie na realizację zamówień bliżej użytkownika końcowego, potrzebny był drugi magazyn obok istniejącego w Barcelonie.

Nowo połączony magazyn może przechowywać i realizować wszystkie rodzaje towarów, szeroko zwiększając naszą ofertę usług w Hiszpanii.

Skorzystaj z dostawy następnego dnia w ciągu 24 godzin zarówno w przypadku dostawy do domu, jak i PUDO, a także dostawy do domu w ciągu 48 godzin w jeszcze bardziej przystępnej cenie, dzięki czemu dotarcie z produktami do klientów jest łatwiejsze i bardziej opłacalne niż kiedykolwiek.

Dostawy dla wszystkich rodzajów produktów

Nowy magazyn o powierzchni 14 000 m2 jest w pełni wyposażony do przechowywania każdego rodzaju towarów. Jest to możliwe dzięki różnym udogodnieniom, takim jak klatka do przechowywania produktów, pomieszczenie z kontrolowaną temperaturą, doki załadunkowe dla ciężarówek oraz rampy z drzwiami dla samochodów dostawczych, co pozwala na dostosowanie się do wymagań różnych przewoźników.

Globalna sieć i platforma

Nowy magazyn Salesupply w Hiszpanii jest częścią międzynarodowej sieci realizacji zamówień, która obejmuje ponad 15 centrów realizacji zamówień w Europie, Ameryce Północnej i Azji. Sieć ta zapewnia klientom szybką dostawę po cenach lokalnych na całym świecie, z jednym punktem kontaktowym i jednym sposobem pracy. Umożliwia to firmom z branży e-commerce konkurowanie jak lokalni sprzedawcy - wszędzie.  

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat naszej sieci realizacji zamówień e-commerce i tego, jak możemy pomóc Ci zoptymalizować Twoje operacje logistyczne.