Conveyor with boxes

KOMUNIKAT PRASOWY - 20 LUTY

Firma Salesupply otworzyła niedawno nowe centrum dystrybucji w Dorsten w Niemczech. Salesupply realizowało już zamówienia z Niemiec, jednak stale rosnący popyt wymagał rozbudowy i otwarcia drugiego centrum dystrybucji. Nowe centrum dystrybucji oferuje w pełni zautomatyzowane rozwiązanie, zapewniające dodatkowe korzyści, takie jak niższe koszty, szybszy proces kompletacji i pakowania wysyłek oraz wydajne magazynowanie. 

W pełni zautomatyzowane centrum dystrybucji

Nowe centrum w Dorsten stanowi wartość dodaną dla klientów Salesupply, gdyż jest w pełni zautomatyzowane. Automatyzacja poprawia wydajność magazynową, czego rezultatem są niższe koszty realizacji zamówień i lepsza kontrola zapasów magazynowych. Jest to niezwykle istotne, gdy ważna jest kontrola partii lub daty ważności przechowywanych produktów.

Zautomatyzowany proces umożliwia również dogłębną analizę i raportowanie. Zlecając realizację swoich zamówień firmie Salesupply, sprzedawcy internetowi dysponują wszystkimi niezbędnymi informacjami, mają zatem pełną nad nimi kontrolę. 

Unikalną cechą naszego magazynu w Dorsten jest zautomatyzowana maszyna pakująca, oferująca opcję indywidualnych nadruków na pudełkach. Umożliwia ona optymalizację obsługi klienta od momentu otrzymania pudełka. 

Międzynarodowa sieć i platforma

Najnowsze centrum dystrybucji w Niemczech jest częścią międzynarodowej sieci dystrybucyjnej Salesupply. Salesupply oferuje swoim klientom sieć ponad 15 centrów dystrybucji, zlokalizowanych w Europie, Ameryce Północnej i Azji. 

Timon van den Berg, Dyrektor ds. Logistyki Globalnej, tak wyjaśnia znaczenie sieci: „W handlu elektronicznym, zwłaszcza w handlu elektronicznym B2C, konsumenci są niezwykle wymagający. Zwłaszcza w kwestii kosztów dostawy i czasu tranzytu. Poprzez naszą platformę eFulfillment, oferujemy naszym dostawcom szybką dostawę w lokalnych cenach na całym świecie, z jednym punktem kontaktowym i w jednym systemie pracy. Umożliwiamy firmom e-commerce konkurowanie z firmami na całym świecie jak równy z równym.” 

Nadal masz pytania? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!