Salesupply otwiera nowy magazyn fulfilment w Polsce! Dzięki lokalizacji w Zielonej Górze, w pobliżu zachodniej granicy kraju, Salesupply oferuje strategiczne zalety, dzięki którym dostarczanie zamówień online jest wygodniejsze, szybsze i tańsze do polskich, niemieckich i czeskich klientów. 

Lokalna dostawa jest bardzo ważna w sprzedaży online. Z nowego centrum logistycznego możemy oferować tańsze i szybsze dostawy. Dzięki krótszej dostawie do klienta (już na następny dzień roboczy), obsługa klienta będzie miała mniej pracy. 

Atrakcyjna lokalizacja w Zielonej Górze!

Magazyn Salesupply w Zielonej Górze ma wyjątkowo dogodne położenie. Nie tylko dla dostaw na terenie Polski, ale także do krajów sąsiednich! Centrum logistyczne firm kurierskich pod Berlinem czy granica czeska to tylko dwie godziny jazdy samochodem! W ten sposób dostawa do dużej części Europy będzie wygodniejsza, szybsza i znacznie tańsza.

Płatności za pobraniem w Polsce

Płatność przy odbiorze jest mało popularna w krajach Europy Zachodniej. Jednak w Polsce wiele zamówień online ciągle jest opłacanych gotówką. Ta metoda płatności była wybierana w prawie połowie zamówień online w Polsce w 2018 roku! Salesupply oczywiście oferuje pobranie, dzięki wysyłce z lokalnego magazynu w Zielonej Górze. 

Kontrola procesu logistycznego z jednego systemu.

Magazyn w Polsce oznacza nowe możliwości sprzedaży przy wsparciu Salesupply. Salesupply oferuje już swoje usługi wysyłki z Holandii, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Chin. Polska jest najnowszym punktem na naszej liście. Z magazynów paczki mogą być dostarczane na cały świat, podczas gdy sklep internetowy może nadal zarządzać procesem logistycznym z jednego systemu. Salesupply oferuje pełną kontrolę nad stanami magazynowymi, procesem logistycznym i dostawą. Ludo Verlinden, Global Development Development Manager w Salesupply, mówi: „Wysyłając produkty lokalnie w Polsce, można zaoszczędzić od 4 do 6 € za paczkę. Salesupply oferuje sprzedawcom internetowym możliwość dostawy już na następny dzień roboczy do swoich klientów.” 

Więcej informacji na temat realizacji sprzedaży? Skontaktuj się z nami! info@salesupply.com lub zadzwoń do nas pod numer telefonu swojego kraju 505254214.