Sprzedaży otwiera nową lokalizację realizacji w Weronie. Otwarcie tego nowego centrum logistycznego oferuje transgranicznym sprzedawcom internetowym nowe możliwości szybszego dostarczania, przy niższych kosztach wysyłki i zwrotu w całych Włoszech. Dodatkową zaletą strategiczną jest to, że szybka wysyłka z Włoch spowoduje niższe koszty obsługi klienta. Lokalna wysyłka we Włoszech jest również bardziej przyjazna dla klientów. Przesyłka jest przetwarzana szybciej, a koszty wysyłki zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego są niższe. Nowe centrum dostaw zapewnia dostawy krajowe i transgraniczne. Dzięki tej nowej lokalizacji Salesupply rozszerza swoją sieć logistyczną na dostawy na całym świecie z Holandii, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Chin, Wielkiej Brytanii, a także Włoch.

Doświadczenie dostawy

Jedną z największych zalet usługi Salesupply Fulfillment jest to, że sprzedawcy detaliczni mają wgląd w swoje ogólne zasoby z jednego systemu. W ten sposób Salesupply zapewnia pełną kontrolę nad zapasami, procesem realizacji i dostawą na całym świecie. Ludo Verlinden, Business Development Manager w Salesupply, mówi: „Transgraniczna realizacja to nic innego jak lepsze doświadczenie klienta. Nazywamy to doświadczeniem dostawy, które idzie w parze z redukcją kosztów i tworzeniem przyjemnej, łatwej dostawy. ”

Verona jest logistycznym sercem Włoch i idealnie nadaje się do zaopatrzenia z Europy Północnej. Lokalizacja jest blisko jednego z głównych portów i jednego z największych terminali intermodalnych w Europie: Interporto Verona. W przyszłości możliwe jest rozszerzenie działalności na całe Włochy poprzez lokalne magazyny w krótkim okresie. Dostępnych jest łącznie 80 000 m2 powierzchni magazynowej. Dzięki ponad 8-letniemu doświadczeniu we Włoszech i rozległej wiedzy na temat (transgranicznego) rynku e-commerce, Salesupply wspiera sprzedawców online i ich proces logistyczny.

Więcej informacji o rozwiązaniu Salesupply Fulfillment? Proszę o kontakt: info@salesupply.nl lub zadzwoń +48 505 254 214