Czy wiesz, że Amerykanie częściej od mieszkańców państw europejskich dokonują zakupów online za pomocą urządzeń mobilnych? W USA 36% zakupów internetowych finalizowanych jest za pośrednictwem smartfona – w Europie 21,67%. Czy wiesz, że Wielka Brytania jest najbardziej rozwiniętym i wpływowym rynkiem e-commerce w Europie? Jako specjaliści, a także pośrednicy w handlu zagranicznym znamy wszystkie jego tajemnice – wiemy, jak je wykorzystać na korzyść naszych Klientów. Wiemy, że 72% europejskich konsumentów chętnie kupi produkt, który opisany został w ich języku, a aż 74% ponownie dokona zakupu w sklepie, który oferował posprzedażową obsługę w ich języku.

Międzynarodowa sieć fulfillment

Nasza firma obsługuje sieć centrów logistycznych i call center prawie na całym świecie. Oddziały odpowiadające między innymi za lokalne adresy zwrotów od lat funkcjonują w takich państwach jak Wielka Brytania, Francja, Włochy, Holandia, Szwecja, Norwegia, USA, Rosja, Niemcy, Hiszpania, Dania, Finlandia, Belgia, Brazylia oraz Chiny. Na polskim rynku obecni jesteśmy już od 8 lat. Nasz globalny zespół stanowi ponad 150 doświadczonych pracowników obsługujących 15 języków. Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. W każdym kraju za obsługę Klienta odpowiadają native speakerzy mówiący między innymi po hiszpańsku czy włosku. Jako specjaliści od logistyki zagranicznej oraz pośrednicy w międzynarodowym handlu oferujemy pełny outsourcing w zakresie call center – nasi pracownicy obsługują Klientów na wielu kanałach komunikacji, w tym przez telefon, e-mail, czat i social media.

Specjaliści w zakresie logistyki zagranicznej

W 2015 roku poszerzając zakres działania Salesupply, otworzyliśmy biuro w Chinach. Otrzymaliśmy tam logistyczne, jak również informatyczne wsparcie od dwóch partnerów. Far International Logistics to specjaliści od globalnego transportu i zarządzania łańcuchem dostaw. TMO Group to firma zaangażowana w rozwój stron internetowych oraz ich treści, a także rozwiązania e-commerce. Dzięki takiemu zapleczu jesteśmy w stanie jeszcze sprawniej działać w zakresie skracania czasu realizacji zwrotów. Uruchamianie kolejnych oddziałów na całym świecie pozwala nam uzyskać łatwy dostęp do lokalnych rozwiązań logistycznych, technicznych oraz marketingowych. Każde biuro Salesupply to kilkudziesięciu energicznych i pełnych zapału pracowników – specjalistów od analityki internetowej, marketingu, tłumaczeń, jak również logistyki. Zaufaj naszemu doświadczeniu!