Rodzinna firma HIRMER jest jednym z największych, męskich domów mody na świecie. HIRMER GROSSE GRÖSSEN (HIRMER DUŻY I WYSOKI), który jest częścią HIRMER Group oferuje wysokiej jakości modę męską w niestandardowych rozmiarach - na całym świecie. Zaczynali jako mała firma, ale już w latach osiemdziesiątych w Niemczech wyrośli na najważniejszego dostawcę mody męskiej dla dużych mężczyzn. Odnieśli sukces nie tylko w handlu stacjonarnym, w 2008 rozpoczęli także sprzedaż online. Firma obecnie rozwija się w Europie Wschodniej z sklepami online w Czechach i Polsce.

Rozwój międzynarodowy wymaga ciągłego aktualizowania produktów i adaptacji do warunków rynkowych kraju docelowego. Obsługa klienta jest także bardzo ważna w budowaniu zaufania klienta , zwłaszcza w delikatnym temacie odzieży Plus-size. Kompleksowe wsparcie i doradztwo są czynnikami wymaganymi i oczekiwanymi przez klientów w segmencie premium.

HIRMER GROSSE GRÖSSEN współpracuje z dwoma partnerami w ramach ekspansji na nowe rynki: jest to Eurotext AG, który dostarcza usługi tłumaczeniowe oraz z specjalistą realizacji - Salesupply w zakresie budowy strategii międzynarodowej.

Przeczytaj więcej o strategii HIRMER GROSSE GRÖSSEN w ostatnim numerze Cross-Border Magazine.