O Salesupply

Salesupply to firma oferująca ogólnoświatowe usługi związane z handlem internetowym pozwalające internetowym sprzedawcom detalicznym osiągnąć zyskowny, międzynarodowy status w sposób szybki, efektywny i relatywnie tani.

Zapewniamy szeroką gamę rozwiązań, od analizy i sporządzania strategii, po sprawną lokalizację sklepów internetowych wraz z kompletnym wsparciem operacyjnym, promocją i zarządzaniem marką. Dzięki naszym zaawansowanym systemom, elastycznej strukturze operacyjnej oraz międzynarodowej sieci placówek, jesteśmy w stanie bez przeszkód wkomponować powyższe usługi do twojego modelu biznesowego. Klienci nie odczują żadnej różnicy, ale ty dostrzeżesz, że twój marketing, sprzedaż i wszelkie inne operacje będą działały szybciej i sprawniej, generując większe zyski przy niższym nakładzie.

W obecnej chwili obsługujemy ponad 200 prosperujących sieci sklepowych prowadzących międzynarodową sprzedaż internetową, m.in.  A.T.U, Marks and Spencer, G-Star, O'moda.eu, Fonq.nl, Expresso Fashion, Imperocin, Sloggi, EKOSPORT, Unisport  i wiele innych.

 

Zarejestruj się już dziś lub skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do twojej dyspozycji


Nasi klienci

TennisPointAuto-Teile-UngerFonqBergtoysOmoda
FuturumshopAce & TateBagageonlineGstarAzalp
ExpressoSloggiesMarks and SpencerSchuhLighting Ever
Light11.deImpericon.comGlamiraGlanbia PLCReifen Champion
Stocker Point - Country & MoreDestock GolfekoiPower Sante - ma parapharmacieVente a la Propriete
ekosport - le espécialiste du skiunisportstadiumAmerican SodaMM Direct Biggest Brands - Lowest Prices
HammerHechteHealth