Odkryj nasze usługi

Tutaj znajdziesz szerokie spektrum usług niezbędnych do wykonania pełnej i udanej ekspansji na zagraniczne rynki.

Lokalizacja strony internetowej

W celu dokonania udanej ekspansji na zagraniczne rynki, Salesupply oferuje wszystkie usługi potrzebne do zawiązania pewnej relacji z potencjalnymi klientami. Aby dostarczyć im profesjonalnie zlokalizowaną stronę sklepu, zapewniamy wysokiej jakości tłumaczenie, doradztwo w kwestii projektu i układu graficznego, użyteczności, lokalny adres i numer telefonu, certyfikat zaufania, zlokalizowany proces zamówienia, pomoc prawną i inne.

Międzynarodowa obsługa klienta

Kluczem do sukcesu są oparte na zaufaniu relacje z klientem, który oczekuje wyłącznie obsługi w jego ojczystym języku, czy to przez telefon, czy przez e-mail. Poprzez nasze lokalne strony internetowe będzie on mógł skontaktować się z wykwalifikowaną kadrą pochodzącą z własnego kraju. Nasze grupy wsparcia są przeszkolone pod kątem znajomości twojego asortymentu i zrobią wszystko, by udzielić klientowi pomocnej odpowiedzi w krótkim czasie. Podwyższa to jakość relacji biznesowej, co w rezultacie skutkuje wyższym współczynnikiem konwersji oraz powracającymi klientami.

Zarządzanie sklepem internetowym

Nasza usługa zarządzania sklepem internetowym jest wszechstronnym pakietem, o który nie musisz się martwić. Regularnie optymalizujemy twój sklep internetowy, analizujemy działania konkurencji i nieustannie czuwamy nad wydajnością. Słowem, oferujemy wszelkie usługi niezbędne do osiągnięcie jak najlepszej konwersji.

Pełne wsparcie logistyczne

Nasza efektywna realizacja działań logistycznych umożliwia natychmiastową dostawę zamówienia. Aby to osiągnąć, oferujemy usługi o wartości dodanej takie jak:  magazynowanie, system „wybierz i zapakuj” czy zarządzanie dostarczaniem i zwrotami towarów. Wystarczy, że wskażesz nam produkt i kraj, w którym ma zostać zmagazynowany. My zajmiemy się resztą.

Wsparcie marketingowe

Skuteczny i oszczędny plan biznesowy jest podstawą przy wchodzeniu na jakikolwiek rynek. Oferujemy szeroką gamę usług dostosowanych do warunków danego kraju, w tym e-mail marketing, optymalizację dla wyszukiwarek internetowych, marketing w wyszukiwarkach, marketing partnerski i media społecznościowe.

Optymalizacja użyteczności

Poprzez doradztwo dotyczące nienagannej prezentacji treści, w tym czasu ładowania, grafiki, kolorów, rozmiaru czcionki itp., zapewniamy twoim klientom z każdego kraju przyjemne wrażenia z przeglądania strony, zgodne z twoją marką i wyznaczonymi celami.

Wielopłaszczyznowe wsparcie

Możliwości promowania twoich produktów oraz kontaktu z klientem są niemal nieograniczone. Oceniamy twój produkt pod względem kontekstu danego państwa oraz pomagamy osiągnąć silną pozycję w serwisach internetowych takich jak Amazon czy Ebay, a także w mediach społecznościowych i innych platformach marketingu bądź sprzedaży.

Tłumaczenia

Sklep internetowy może odnieść sukces tylko wtedy, gdy jego strona jest w rodzimym języku jego klientów. Wszystkie aspekty prowadzenia strony internetowej muszą zostać wzięte pod uwagę; począwszy od opisu produktu, skończywszy na warunkach umowy. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie potrzebne tłumaczenia dla twojego sklepu, opisów produktu, kampanii reklamowych itd.

Zgodność z prawem

Każde państwo prowadzi swoją własną politykę prawną, której naruszenie może poskutkować poważnymi konsekwencjami karnymi. Z Salesupply jesteś bezpieczny. Dostarczamy ci wszelkich informacji gwarantujących bezproblemową prezentację, m.in. o ogólnych warunkach umowy, polityce prywatności, polityce plików cookies itp.

 

Zarejestruj się już dziś lub skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do twojej dyspozycji


Nasi klienci

TennisPointAuto-Teile-UngerFonqBergtoysOmoda
FuturumshopAce & TateBagageonlineGstarAzalp
ExpressoSloggiesMarks and SpencerSchuhLighting Ever
Light11.deImpericon.comGlamiraGlanbia PLCReifen Champion
Stocker Point - Country & MoreDestock GolfekoiPower Sante - ma parapharmacieVente a la Propriete
ekosport - le espécialiste du skiunisportstadiumAmerican SodaMM Direct Biggest Brands - Lowest Prices
HammerHechteHealth