Marketing

Marketing internetowy jest najistotniejszym czynnikiem przyciągającym nowych klientów, pozwalającym utrzymać dotychczasową grupę klientów oraz optymalizować współczynnik konwersji. Bazując na realiach wybranego kraju, Salesupply oferuje profesjonalne usługi w zakresie marketingu internetowego przy wykorzystaniu wszystkich istotnych kanałów przepływu informacji.

Intro Image

Rynek lokalny

W oparciu o naszą międzynarodową sieć placówek, oferujemy możliwość wykorzystania naszej specjalistycznej wiedzy z zakresu marketingu w każdym państwie, na terenie którego chciałbyś rozwinąć swoją działalność. Każdy rynek jest inny, inne są też środki stosowane w działaniach marketingowych. Nasi lokalni specjaliści do spraw marketingu znają każdy segment miejscowych rynków. Są oni w stanie wybrać metody marketingowe najlepiej dostosowane do specyfiki twojego sklepu internetowego oraz środków finansowych, którymi dysponujesz.

Znajomość rynku lokalnego

Nasi specjaliści do spraw marketingu zdobyli duże doświadczenie w zakresie metod marketingowych i różnych segmentów rynku. W zależności od segmentu rynku w którym prowadzisz działalność, zastosowanie konkretnych metod działań marketingowych daje większą szansę na odniesienie sukcesu niż byłoby to w przypadku innych metod. Nasi marketingowcy skonsultują się z tobą w sprawie kampanii marketingowej, aby zaplanować ją w sposób dający największą szansę na końcowy sukces.

 

Zarejestruj się już dziś lub skontaktuj się z nami.

Jesteśmy do twojej dyspozycji


Nasi klienci

TennisPointAuto-Teile-UngerFonqBergtoysOmoda
FuturumshopAce & TateBagageonlineGstarAzalp
ExpressoSloggiesMarks and SpencerSchuhLighting Ever
Light11.deImpericon.comGlamiraGlanbia PLCReifen Champion
Stocker Point - Country & MoreDestock GolfekoiPower Sante - ma parapharmacieVente a la Propriete
ekosport - le espécialiste du skiunisportstadiumAmerican SodaMM Direct Biggest Brands - Lowest Prices
HammerHechteHealth